SMIGĖ, savo veiklą pradėjusi 1991 metais, jau 16 metų atstovauja vieną moderniausių ir didžiausių židinių ir krosnelių gamintojų Italijoje – kompaniją PIAZZETTA.

***

Prieš daugiau nei 12 metų SMIGĖ pradėjo dirbti natūralaus apdailinio akmens versle. Vis labiau plėsdamiesi šioje srityje, tapome vienais iš šio verslo lyderių šalyje.

Dabar galime pasiūlyti plačiausią Lietuvoje natūralaus akmens pasirinkimą iš viso pasaulio: Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Turkijos, Egipto, Brazilijos, Indijos, Kinijos, Irano, Pakistano, Norvegijos, Vokietijos ir kitų šalių.

Turėdami savo salone apie 150 pavadinimų natūralaus akmens rūšių - marmuras, granitas, travertinas, skalūnas, smiltainis, oniksas - esame pasiruošę patenkinti subtiliausią skonį.

Per mūsų nemažą veiklos laikotarpį mokydamiesi įgijome neįkainojamą patirtį, įgalinančią mus kokybiškai įvykdyti sudėtingiausius akmens projektus.

Suvienydami amžiną gamtos grožį ir savo patirtį,  iš akmens kuriame ne paprastus gaminius, o išskirtinį produktą: nesvarbu, ar tai būtų grindų ir sienų danga, ar vonios ir virtuvės stalviršiai, ar židinio apdaila, laiptai, palangės, kt. interjero ar eksterjero elementai.

 

 

© 2023 Visos teisės saugomos      Smigė UAB, Švitrigailos g. 31, LT-03209 Vilnius, T + 370 5 213 91 41, F +370 5 216 23 98, [email protected]      Programavimas: Atviro kodo sprendimai