Granitas

Granitas - magminė uoliena, susiformavusi žemės gelmėse veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Pagrindinės šio akmens sudedamosios dalys yra mineralai: feldšpatas ir kvarcas.

Granitas randamas Italijoje, Indijoje, Brazilijoje, Kinijoje ir kitose pasaulio šalyse. Tai vienas  populiariausių natūralių apdailinių akmenų.

Granito išskirtinės savybės, tokios kaip ilgaamžiškumas ir patvarumas, leidžia šį akmenį naudoti ne tik vidaus apdailai. Jis idealiai tinka išorės apdailai - grindų ir sienų dangai, laiptams, fasadams.

Granitas yra atsparus braižymui ir karščiui, todėl idealiai tinka virtuvės stalviršiams. Granitinis stalviršis atsparus bakterijoms, maistinėms rūgštims (citrinos rūgščiai, actui), kavai, arbatai, vynui ir kitiems alkoholiniams gėrimams.

 

Žemiau pateikiame gausybę siūlomų granito nuotraukų. Didžiąją daugumą šių granitų galite "gyvai" apžiūrėti mūsų salone-sandėlyje. Pas mus rasite didžiausią apdailinio granito plokščių (ne tik pavyzdėlių!) iš viso pasaulio pasirinkimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje.

 

Akmuo:
Akmuo
© 2018 Visos teisės saugomos      Smigė UAB, Švitrigailos g. 31, LT-03209 Vilnius, T + 370 5 213 91 41, F +370 5 216 23 98, info@smige.lt      Programavimas: Atviro kodo sprendimai